Страшні звістки одна за одною летять до нашої громади

Дата: 09.06.2023 18:44

8 червня 2023 року поблизу населеного пункту Невельське Донецької області, під час виконання бойового завдання загинув 43 - річний Руслан Козинський, житель м.Тульчин.

Солдат Козинський Руслан Володимирович служив стрільцем-санітаром 2 механізованого відділення 1 механізованого взводу механізованої роти.

Він був відданий військовій присязі, на вірність Українському народу, мужньо виконував свій військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу та незалежність віддав найдорожче - своє життя.

Не стало славного сина України, захисника рідної землі та світла згадка про Героя завжди житиме в серці кожного жителя громади, кожного українця.

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!