Знову скорботний день в Кирнасівці. «На щиті» в рідне селище повернувся Василенко Іван Миколайович

Дата: 10.06.2023 17:45

Справжній патріот, вірний син України, таким Іван Миколайович назавжди залишиться у пам'яті рідних, близьких, односельчан, побратимів, а його ім'я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності.

Василенко Іван Миколайович народився 21 січня 1985 року в смт. Кирнасівка Тульчинського району. Навчався у Кирнасівській школі. Пізніше проходив службу в армії.
По завершенню військової служби, розпочав трудову діяльність. Працюючи в різних організаціях, трудових колективах користувався авторитетом, був відповідальним та старанно виконував свої обов'язки. Мав багато друзів, був душею компанії.

З березня 2023 року став на захист України.
Старший солдат Василенко Іван Миколайович служив водієм 4 аеромобільного відділення 1 аеромобільного взводу 3 аеромобільної роти.

5 червня 2023 року в населеному пункті Білогорівка Луганської області, виконуючи бойове завдання Іван Миколайович потрапив під мінометний обстріл з боку збройних сил російської федерації, в результаті чого отримав поранення не сумісні із життям.

Сьогодні захисник назавжди  повернувся додому, сотні людей зібралися, щоб провести Івана Миколайовича в останню путь.

Панахида та церемонія прощання відбулася в церкві смт.Кирнасівка. Слова співчуття висловили представник Тульчинського РТЦК та СП старший лейтенант Олександр Салик, міський голова Валерій Весняний та староста Кирнасівського старостинського округу Тамара Процишина.

Поховали воїна на кладовищі в смт.Кирнасівка. Військові віддали останню шану, за традицією, воєнним салютом.

Наш святий обов'язок пам'ятати... Пам'ятати, яка ціна кожного нового дня...

Василенко Іван Миколайович назавжди залишиться в пам'яті усіх сміливим воїном.
Світла і вічна пам'ять тобі наш Герою, наш Захисник!