Дата: 10.06.2023 20:46

Завтра, 11 червня о 11:30 год будемо зустрічати нашого Героя, загиблого Козинського Руслана Володимировича

Просимо сформувати живий коридор для зустрічі воїна за маршрутом: с.Нестерварка - м.Тульчин вул.Незалежності (в'їзна арка), вул. Соборна (колишня вул.Суворова), вул. Миколи Леонтовича від кінотеатру до Центру культури і дозвілля в м.Тульчин.

Мітинг та церемонія прощання відбудеться орієнтовно о 12:00 біля «Центру культури та дозвілля» в м.Тульчин.

11 червня 2023 року оголошено Днем жалоби у Тульчинській міській територіальній громаді.