14 червня 2023 року відбулося засідання постійної комісії з земельних відносин

Дата: 15.06.2023 09:52

14 червня 2023 року відбулося засідання постійної комісії з земельних відносин. Провів засідання голова комісії Валерій Хворостовський.

Порядок денний засідання постійної комісії  був затверджений із майже 70 питань.

Під час засідання опрацьовано звернення жителів  громади про:

• погодження звітів про експертну грошову оцінку та продаж земельних ділянок,
  • затвердження технічних документацій із землеустрою,
  • затвердження проектів із землеустрою та передачу в оренду,
  • надання дозволів на розробку проектів землеустрою,
  • надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),
  • внесення змін до Договорів оренди землі,
  • проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, яка розташована за адресою м. Тульчин, вул. Польова, 34,
  • передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), на якій розташоване нерухоме майно, належне заявниці на праві приватної власності відповідно до договору купівлі-продажу будинку,

На засіданні постійної комісії також розглянули питання про тимчасове обмеження на період дії воєнного стану у наданні дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 1,5 га за межами с. Суворовське та про внесення змін до рішення 42 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання «Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення» від 16.03.2023 року № 2192 та інші важливі питання.

Кожне звернення проаналізовано на відповідність вимогам земельного законодавства, за результатами розгляду були прийняті відповідні рішення та рекомендації структурним підрозділам щодо їх виконання.