З нагоди професійного свята привітали дільничних офіцерів поліції

Дата: 19.06.2023 11:31

Щороку 18 червня в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції.   З нагоди Дня дільничного офіцера поліції секретар міської ради, завідувач сектору цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Юрій Деркач привітали з професійним святом та нагородили почесними грамотами дільничних офіцерів Тульчинського районного відділу поліції.

Віталій Чуба у своєму вітальному слові підкреслив важливість роботи дільничних офіцерів у забезпеченні безпеки громади та їхню відданість службі. Він також висловив вдячність дільничним офіцерам за їхню постійну готовність вислухати проблеми громади та надавати допомогу в складних ситуаціях.

Зичимо вам, шановні дільничні офіцери, міцного здоров'я, мужності та стійкості у вашій роботі. Дякуємо вам за вашу невтомну працю, за вашу відданість та захист, який ви надаєте жителям нашої громади.