Дата: 21.06.2023 16:16

Сьогодні, 21 червня 2023 року Тульчинська громада проводжала в останню путь військовослужбовця Тимофія Ковтуна, який загинув захищаючи свою рідну Україну.
Пішов на небо ще один наш Герой - мужній
захисник та безстрашний воїн, житель села Крищинці Тимофій Алікович Ковтун.

Ковтун Тимофій Алікович народився 18 січня 1993 року у місті Києві.
3 2000 по 2008 рік навчався у Крищинецькій загальноосвітній школі 1-3 ступенів та закінчив 9 класів.
За період навчання Тимофій був гарним учнем, проявив старанність у навчанні. Після закінчення школи продовжив навчання у Вінницькому будівельному технікумі.
Старший солдат Тимофій Алікович був учасником антитерористичної операції на Сході України.
3 початку повномасштабного вторгнення знову став на захист України.
18 червня 2023 року поблизу населеного пункту Первомайське Донецької області у бою загинув наш відважний захисник. Йому тепер навіки 30.

В цю гірку мить схиляємо голови у глибокій скорботі та висловлюємо слова співчуття та підтримки рідним, друзям, побратимам , односельчанам та знайомим загиблого.

Сьогодні він «на щиті» повернувся в село Крищинці. Провести в останню путь Тимофія Аліковича прийшли рідні, друзі, односельчани, та сотні людей.

Прощальні промови висловили представник Тульчинського РТЦК та СП старший лейтенант Олександр Салик, заступник начальника районної військової адміністрації Сергій Чепернатий, голова районної ради Василь Неборецький.

Поховали воїна з усіма військовими почестями на кладовищі в с.Крищинці.

Тимофій Алікович залишиться в пам'яті земляків, як людина добра, щира, порядна.
Вічна, світла пам'ять та Царство Небесне загиблому Герою!
Нехай Бог прийме мужню та чисту душу!