22 червня свій день народження відзначає мер міста-побратима Хмельник Павло Войцик

Дата: 22.06.2023 17:20

Шановний Павле Войцику!

З нагоди вашого дня народження, від імені міського голови м. Тульчина, Валерія Весняного та жителів громади, висловлюємо найщиріші привітання і найтепліші побажання. Цей особливий день - чудова нагода для нас, щоб відзначити ваші досягнення та висловити вдячність за ваші зусилля у розвитку наших міст.
Ваша невтомна праця та справедливе керівництво відображають ваше покликання та відданість нашим громадам. Ви не тільки служите своєму місту з великим ентузіазмом, але також встановлюєте приклад лідерства і приваблюєте інші міста до співпраці.
Ваша мудрість, розуміння та вміння знаходити компромісні рішення допомагають вирішувати найскладніші завдання, з якими стикаються наші міста. Ви завжди проявляєте справедливість і турботу про добробут жителів громади.
Дозвольте висловити вдячність за вашу непохитну віру в потенціал наших міст і за посильну підтримку нашої громади та захисників у складні часи війни.
Зичу вам, Павле, найщиріших бажань - міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії та успіху у всіх ваших стараннях. Нехай ваша мудрість та керівництво продовжують принести позитивні зміни у життя мешканців Хмельника.
Разом ми можемо досягти більшого, і ваші лідерські якості надихають нас всіх. Нехай ваша дорога буде освітленою успіхом та здійсненням мрій.

З найкращими побажаннями,
Валерій Весняний