Із фронту надійшла чергова жахлива звістка до нашої громади

Дата: 28.06.2023 17:46

26 червня загинув наш захисник, 38-річний Сватко Дмитро Васильович з села Тиманівка. Загинув під час бойових дій на Донецькому напрямку.

Щодня ми платимо дуже високу ціну за нашу свободу і незалежність. У боротьбі з російським агресором ми втрачаємо найкращих.

Солдат, Сватко Дмитро Васильович служив стрільцем-номер обслуги 4 десантно-штурмового відділення 3 десантно-штурмового взводу 1 десантно-штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону військової частини.
Призваний на військову службу 25.04.2023 року Тульчинським РТЦК та СП.

Приймав безпосередню участь у заходах необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України.
Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, загинув 26 червня 2023 року, під час виконання бойового завдання, в районі н.п. Маріїнка, Донецької області.

Висловлюємо рідним, друзям, побратимам співчуття від усієї Тульчинської громади.

Вічна слава Герою, який тепер з Небес буде охороняти наш мир і спокій!