Дата: 29.06.2023 08:38

26 червня вісім медичних закладів Вінниччини отримали апарати штучної вентиляції легень. 2 апарати ШВЛ отримала КНП «Тульчинська ЦРЛ» Тульчинської міської ради від волонтерської асоціації "Мальви України".

З перших днів повномасштабного вторгнення рф італійська асоціація надає як гуманітарну, так і медичну допомогу нашій країні. Це дуже важливе медичне обладнання, воно буде використане для лікування як цивільного населення, так і військових.

Від наявності і якості медичного обладнання в закладі залежить життя пацієнтів, яким необхідна невідкладна допомога. Особливо зараз, коли лікарня піклується не лише про мешканців громади, а й надає підтримку переселенцям.

Медичне обладнання було придбано та передано від БО “Благодійний фонд “Мальви України”, Асоціації “MALVE DI UСRAINA A.P.S., MOVIMENTO MOBA PER I BAMBINI та Monolith Italia Nord Srl, Fondazione Rosа Pristina.

Дякуємо нашим італійським благодійникам за надане медобладнання, допомогу та активну проукраїнську позицію.

Висловлюємо вдячність депутату міської ради Миколі Яськову за допомогу в перевезені апаратів з м.Львів до м.Вінниця.

На фото коробки з апаратами штучної вентиляції легень