Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 29.06.2023 16:25

28 червня 2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Тульчинської міської ради, яке провів міський голова Валерій Весняний.

На порядок денний винесено 40 питань. Прийнято ряд важливих рішень.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення з питань захисту прав дітей, зокрема:

про надання статусу дітям, позбавленим батьківського піклування,

встановлення опіки та призначення опікуна над малолітньою,

встановлення піклування та призначення піклувальником над неповнолітнім,

втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування,

затвердили висновки про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітніх та неповнолітніх дітей,

надали дозвіл неповнолітній на укладення договору про поділ спадкового майна та отримання свідоцтва про право на спадщину за законом,

призначили представника від органу опіки та піклування Тульчинської міської ради з метою представлення інтересів неповнолітньої при укладенні договору про поділ спадкового майна та отримання свідоцтва про право на спадщину за законом.

В подальшій роботі виконавчого комітету:

Надали дозвіл на видалення зелених насаджень,

Надали дозвіл на порушення об’єктів благоустрою,

Погодили приєднання  об’єктів  нерухомого  майна до  комунальної  мережі  централізованого  водопостачання та водовідведення, що  надається КП  “Тульчинводоканал”,

Погодили приєднання об’єктів  нерухомого майна – житлового будинку  до газової  мережі,

Погодили встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для комунального підприємства «Комунальник-2» Тульчинської міської ради.

Також члени виконавчого комітету затвердили робочий проект «Капітальний ремонт покрівлі, будівлі Тульчинської міської ради (адміністративна будівля Тульчинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки) по провулку Свідницького, 5, в м. Тульчин, Тульчинського району, Вінницької області» та зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва.

Також розглянули питання про виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Окремим блоком присутні прийняли рішення про видачу дублікатів свідоцтва про право власності на нерухоме майно, будинковолодіння  та про присвоєння поштових адрес об’єктам  нерухомого майна.

Також затверджено тарифи на комунальні послуги, що надаються комунальним підприємством «Добробут» Тульчинської міської ради  на території с. Нестерварка.

Погоджено встановлення та режим роботи тимчасового об’єкту для здійснення сезонної торгівлі по вул. Миколи Леонтовича, 60 у м. Тульчині.

Розглянуто та підтримано рішення про організацію суспільно корисних робіт та запровадження трудової повинності.

Затверджено в літній період на території Тульчинської міської територіальної громади окремих заходи забезпечення публічної безпеки і порядку.

Та внесли зміни до рішення виконавчого комітету від 17.10.2019 р. №247 «Про створення та використання матеріального резерву Тульчинської міської територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, визначення та затвердження його номенклатури, обсягів та місця розміщення».