Профілактична робота з неповнолітніми засудженими

Дата: 30.06.2023 17:01

Однією з основних цілей у роботі працівників уповноважених органів питань пробації є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.
З метою попередження рецидивної злочинності та шляхом вдосконалення виховання неповнолітніх осіб 29 червня 2023 року була проведена робоча зустріч провідного інспектора Тульчинського районного відділу пробації Алли Федорової з ювенальними поліцейськими Тульчинського районного відділу поліції.
Під час зустрічі було проаналізовано спільну діяльність протягом ІІ кварталу та визначено спільні заходи попередження дитячої злочинності та способи перевиховання неповнолітніх осіб на ІІІ квартал 2023 року.
Наразі на обліку у відділі  перебуває 2 неповнолітніх які переступили межу закону та потребують особливої уваги з боку працівників превентивної поліції та уповноваженого органу з питань пробації.
Наша співпраця у вихованні підростаючого покоління – це крок до того, щоб неповнолітні відчували, що дорослі їх розуміють та підтримують, ми намагаємося докласти максимум зусиль, аби ті діти, які раз оступилися, стали на шлях виправлення.
Тульчинський районний відділ