Сьогодні, 1 липня, в селі Тиманівка попрощалися із загиблим воїном Сватком Дмитром Васильовичем

Дата: 01.07.2023 17:31

Жорстока війна принесла в Тиманівку ще одну страшну звістку. Щоденно ми втрачає своїх найкращих синів і доньок. Невимовна втрата, пекучий біль, сум, сльози..

Сватко Дмитро Васильович народився 11 вересня 1984 року в с. Тиманівка Тульчинського району Вінницької області.

3 1991 по 2000 роки навчався у Тиманівській загальноосвітній школі I - III ступенів.

Після школи навчався в професійно-технічному училищі N°10 м. Немирів та здобув професію кухаря.

Працював в Агрокомплексі «Зелена долина», а також експедитором по магазинам у м. Вінниця.

25 квітня 2023 року мобілізований Тульчинським РТЦК та СП. Солдат, Сватко Дмитро Васильович служив мтрільцем-номер обслуги 4 десантно-штурмового відділення 3 десантно-штурмового взводу 1 десантно-штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону військової частини.

Приймав безпосередню участь у заходах необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України.

Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, загинув 26 червня 2023 року, під час виконання бойового завдання, в районі н.п. Маріїнка, Донецької області.

Він мав багато планів на майбутнє … Не дожив, не домріяв, але він свято вірив в Україну та віддав за рідну країну найдорожче - життя.

З невимовною скорботою сьогодні вся громада навколішки зустрічала земляка та проводжала в останній путь Дмитра Васильовича - мужнього воїна, доброзичливу, товариську та щиру людину, надійного товариша та побратима.

Близькі, друзі, знайомі та вдячні земляки віддавали шану мужньому захиснику України та зі сльозами на очах навіки прощались з загиблим Героєм.

Під час церемонії поховання співчуття рідним висловили представник Тульчинського РТЦК та СП старший лейтенант Олександр Салик, заступник голови районної військової адміністрації Сергій Чепернатий, Таміла Атабаєва, сестра Світлана та староста Тиманівського старостинського округу Світлана Бранець.

Прощання з воїном відбулося у рідному селі. Ще один синьо-жовтий прапор замайорів над свіжою могилою в селі Тиманівка.

В пам'яті кожного, хто його знав, Дмитро Васильович залишиться як людина щира, життерадісна, справжній патріот України, який у хвилини найважчих випробувань, без вагань, став на захист кордонів та народу. Це наш спільний біль, спільна втрата і спільне горе...

Вічна пам'ять і низький уклін тобі, наш Герою, Воїне нескореного народу…

Дякуємо, що захищав кожного із нас.