Тульчинська громада знову у жалобі. На війні загинув Запорожець Артем Валерійович

Дата: 03.07.2023 16:42

Страшна війна без жалю забирає життя наших захисників, які боронять українську державу від російського окупанта.

Запорожець Артем Валерійович, 20 липня 1989 року народження, житель Херсонської області.

Через вторгнення агресора в рідну домівку, родина знайшла прихисток в с.Улянівка Тульчинської громади, а Артем Валерійович став на захист Батьківщини.

Солдат, Запорожець Артем Валерійович, служив гранатометником 1 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти.

1 липня 2023 року під час штурму позицій підрозділу противником, в наслідок ракетного обстрілу та стрілецького бою, в районі населеного пункту Терни Донецької області отримав поранення несумісні із життям.

В цю гірку мить схиляємо голову в глибокій скорботі та висловлюємо слова співчуття та підтримки родині, друзям, побратимам загиблого воїна.

Вічна пам'ять та Слава Герою України!