Сьогодні, 7 липня Тульчинська громада провела в останню путь справжнього Героя Євгена Коржа

Дата: 07.07.2023 18:05

Війна росії проти України приносить із собою горе, невимовний біль, важкі страждання. Війна залишає свій жахливий слід на історії багатьох поколінь українців. Війна змінила життя сімей мільйонів українців, зі звичного та мирного на тривожне, скорботне, сповнене небезпек.

Осиротіла ще одна родина нашої громади. Янголом неба став наш земляк Корж Євген Володимирович житель села Суворовське Тульчинської громади.

Корж Євген Володимирович народився 4 вересня 1988 року в місті Тульчин.

У 2005 році закінчив Тульчинську загальноосвітню школу No 3.

Продовжив навчання в Барському автодорожньому технікумі.

Працював ТОВ АСП «Автострада».

3 перших днів повномасштабного вторгнення відважний воїн став на захист нашої країни.

Молодший сержант Корж Євген Володимирович служив командиром стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону.

Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, загинув 3 липня 2023 року біля населеного пункту Первомайське Донецької області.

Вчора Євген Володимирович повернувся до дому у траурному кортежі. Жителі Тульчинської громади встелили дорогу трояндами та зустрічали навколішки.

Сьогодні з Героєм прийшли попрощатися рідні, близькі, побратими, друзі, однокласники та знайомі.

Перед похованням Герой востаннє побував у рідній домівці, де протоієрей Василій помолився за упокій молодої душі.

Біля Центру культури та дозвілля відбувся траурний мітинг. Прощальні промови висловили представник Тульчинського РТЦК та СП старший лейтенант Олександр Салик, міський голова Валерій Весняний, депутат Тульчинської міської ради Олександр Веретковський, однокласниця Анна Подолян та вчителька Катерина Грибанова.

Поховали воїна на кладовищі в м.Тульчин, тут для нього пролунав останній гімн України. Почесна варта здійснила військовий салют пошани.

У Героя залишилась мама Наталія Михайлівна, батько Володимир Васильович, дружина Таміла Миколаївна та двоє дітей, син Станіслав та донька Даринка, брат Сергій. Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого.

Спи спокійно наш Герою! Добра світла пам'ять про тебе і вдячність за твій подвиг назавжди залишаться у наших серцях.

Вічна пам'ять і слава українському Воїну, який захищав рідну Україну та кожного з нас.