17 липня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 19.07.2023 10:15

17.07.2023 року під головуванням голови Тульчинської міської ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Тульчинської міської ради, на якому розглядалися наступні питання:

1. Про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

2. Про визначення місця проживання малолітніх дітей.

3. Про обговорення ситуації, яка трапилася в сім’ї СЖО, де виховуються малолітні діти.

4. Про надання дозволу на укладення договору-дарування (отримання в дар) житлового будинку та земельної ділянки на ім’я малолітньої дитини за заявою матері.

5. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

6. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться на обліку ССД Тульчинської міської ради.

7. Про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу ½ житлового будинку та ½ земельної ділянки, та продаж ½ частки квартири за заявами неповнолітньої дитини за згодою законного представника.

Заслухавши та обговоривши інформацію доповідачів, запрошених та врахувавши пропозиції членів комісії, були прийняті рішенні, які захищають інтереси дітей та відповідають вимогам чинного законодавства України.