Дата: 04.08.2023 17:42

Сьогодні 4 серпня  у громаді відбулася прощальна церемонія за загиблим воїном Агафоновим Русланом Петровичем - жителем Вапнярської громади. В цей скорботний день неможливо вимовити словами всю глибину болю втрати. Війна, клята війна, забрала від нас найкращих, наймужніших і справжніх героїв.

Руслан Петрович народився 22 жовтня 1969 року у селі Нестервака. Він закінчив Нестерварську загальноосвітню школу та продовжив навчання у Вінницькому професійному училищі №5. Після навчання його призвали на строкову службу у смт. Вапнярка. Руслан обрав професію військового і став захисником своєї Батьківщини.

Він став учасником АТО ООС та приймав участь у бойових діях під час російсько-української війни. За свою мужність та відвагу Руслан Петрович був нагороджений 16 нагородами, серед яких медаль "За оборону рідної держави", медаль та орден "Богдана Хмельницького", медаль "Захисника рідної землі".

2 серпня 2023 року перестало битися серце нашого захисника.
Без рідної людини залишилася мати - Ніна Василівна, дружина - Надія Вікторівна, донька - Віта, онук - Тимофій. Шановна родино, прийміть щирі співчуття від усієї громади.

Чин похорону та мітинг  відбувся у храмі Іоанна Богослова в с.Кинашів. Промови зі словами поваги та вдячності загиблому воїну висловили староста Віталій Процепко та голова Вапнярської громади  Олександр Горенюк.  Руслан Петрович був справжнім патріотом, вірним сином України. Таким він назавжди залишеться у пам'яті рідних, близьких, побратимів.
Сьогодні ми проводжали Руслана Петровича на кладовищі в селі Кинашів, де він знайшов свій спокій.

Хай земля буде легкою загиблому воїну. Вічна пам'ять і низький уклін тобі, захиснику!