Герой назавжди повернувся додому…

Дата: 04.08.2023 22:05

Жителі громади зустріли нашого захисника, земляка Буженка Романа Анатолійовича, який сьогодні «на щиті» повернувся в рідний Тульчин.

Сотні небайдужих жителів громади вийшли на вулицю, аби гідно зустріти Героя. Навколішки, з державними прапорами в руках люди створили "живий коридор". Свіжими трояндами, соняшниками і хризантемами встелені вулиці. Кортеж повільно рухався містом під звуки сирен, гірку мелодію "Плине кача по Тисині" та ридання.

Чин похорону розпочнеться завтра, 5 серпня 2023 року о 09:00 год, від дому захисника у м.Тульчин (вул. В'ячеслава Чорновола, 35).
Мітинг та церемонія прощання відбудеться орієнтовно о 10:00 біля «Центру культури та дозвілля» в м.Тульчин.

5 серпня 2023 року оголошено днем жалоби в Тульчинській міській територіальній громаді.