Розпочали перевірку підготовки закладів освіти Тульчинської міської ради до нового 2023/2024 навчального року

Дата: 18.08.2023 16:32

Відповідно до розпорядження Тульчинської міської ради № 02-06-154 від 08.08.2023 року «Про створення комісії з перевірки підготовки закладів освіти Тульчинської міської ради до нового 2023/2024 навчального року, забезпечення проходження ними осінньо – зимового періоду 2023/2024 року, створення безпечних умов перебування у закладах освіти дітей, учнів, вихованців та працівників в умовах воєнного стану», наказу відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради №101 від 10.08.2023 року з 16.08.2023 року розпочато дану перевірку. Наразі відвідано 22 заклади загальної середньої освіти, 20 ЗДО та ІРЦ.

У ході перевірки особлива увага приділялась виконанню комплексу заходів, спрямованих на створення безпечних та нешкідливих умов навчання та праці, організації освітнього процесу за очною формою навчання, дотримання санітарних вимог у закладах освіти Тульчинської міської ради. Класи безпеки, куточки та музей пам’яті загиблих захисників та захисниць України, укриття – це ті нові вектори життя закладів, що продиктовані воєнним станом у державі.

Комісія відзначила добру роботу адміністрацій та колективів закладів освіти щодо створення належних умов для здобуття якісної освіти у новому 2023/2024 навчальному році.