23 серпня 2023 року в Тульчині провели офіційну церемонію підняття Державного Прапора України

Дата: 23.08.2023 10:37

Шановні жителі громади! Міський голова, виконавчого комітету та депутатського корпусу Тульчинської міської територіальної громади щиросердно вітають вас із найбільшим національним святом українського народу — Днем Державного Прапора України!

Для кожної держави прапор - це символ країни. Сьогодні під цим синьо - жовтим знаменом наші захисники і захисниці присягають на вірність народу, виборюють незалежність і свободу України, його урочисто підіймають у дні слави та перемог.

Ні одне знамено у світі не пройшло такого героїчного і трагічного шляху, як Український Прапор! Бережімо його!

Бережімо так, як це роблять наші Герої на фронті.

Слава Україні!