Дата: 01.09.2023 18:32

Сьогодні, 1 вересня на фасаді Холодівської гімназії відкрили меморіальну дошку Володимиру Михайловичу Олійнику.

Воїн народився 7 лютого 1977 року в селі Холодівка Тульчинського району. 3 1984 по 1992 рік навчався у Холодівській восьмирічній школі.

Восени 2022 року пішов добровольцем захищати рідну землю від російського агресора.

Старший сержант Олійник Володимир Михайлович служив водієм 2 механізованого взводу 3 механізованої роти.

22 березня 2023 року він загинув поблизу н.п. Богданівка Бахмутського району Донецької області.

В День знань на території гімназії традиційно зібралися діти, вчителі, батьки та жителі села Холодівка.

Почесне право відкрити меморіальну дошку надали батькам загиблого Героя – матері Любов Юхимівні та батьку Михайлу Анатолійовичу.

Пам'ятаємо про кожного нашого загиблого воїна. Володимир Михайлович Олійник став Героєм, який віддав своє життя, борючись за мир та незалежність нашої країни.