Дата: 04.09.2023 09:39

Фото без описуАгенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад за підтримки ЄС та International Trade Centre розпочинає проєкт #Школа_змінотворців регіонального розвитку.

Це унікальна можливість для місцевих жителів та ВПО отримати нову професію.

🗓 Школа проходитиме протягом 3 місяців і включає 3 виїзні сесії по 5 днів у громадах (робочі дні, офлайн) + публічні сесії із залученням колег з Черкащини + підтримка онлайн протягом навчання. Навчання офлайн проходитиме у Вінницькій області 2 сесії та в м. Умань 1 сесія.

Попередній графік навчання офлайн: 11-15.09 (Тульчин), 3-6.10 (Томашпіль), 16-20.10 (Умань).

Запрошуємо Вас до участі, якщо ви наразі проживаєте або хочете працювати в громадах Вінниччини.

Встигніть залишити заявку на участь за цим посиланням: https://forms.gle/cBXiGzz7nGJ6nn7UA

💭Що дає #Школа_змінотворців:

🔗15 учасників Школи, які отримають практичні навички та знання з

комплексного розвитку територій, в тому числі з дизайну і менеджменту

соціальних проєктів, бізнес-проєктів, міжмуніципальних і кластерних підходів,

фандрейзингу, залученню аудиторій і адвокації.

🔗Учасники розроблять і впровадять за підтримки команди експертів-тренерів власні міні-проєкти на потреби своїх громад.

💭Чим ця Школа відрізняється від всіх курсів з проєктного дизайну і менеджменту?

🔗Ви будете працювати в команді на потреби власної громади, бізнесу і жителів - вам будуть в цьому допомагати інші учасники і досвідчені тренери.

🔗Ви зможете попрактикуватися у розробці проєктів для різних цільових аудиторій - від простих проєктів соціальної дії, до замовлень від підприємців та бізнесу, а також у командній роботі - довгострокові проєкти на потреби громади.

🔗Тренери - практики з багаторічним досвідом залучення інвестицій, комунікацій з донорами, звітування.

🔗Ви зможете підтримати власну громаду у впровадженні ініціатив в рамках кластеру "Шляхами трипільської праматері".

🔗Ви зможете отримати навички і коло знайомств для майбутньої зайнятості як підприємець чи працівник з високим окладом.

👉За рахунок проєкту покриваються харчування (кава-брейки і обіди) під час навчання та проживання.

Якщо у вас лишились питання - телефонуйте або пишіть на тел. +38095-946-0158.

#арртотг #Школа_змінотворців

Якщо у вас лишились питання – телефонуйте або пишіть на тел. +38095-946-0158.

#арртотг #Школа_змінотворців