4 ліцеї Тульчинської громади увійшли в першу 20 в рейтингу шкіл Вінницької області

Дата: 07.09.2023 16:22

Фото без описуУ   липні –  серпні   2023 року   випускники ліцеїв  Тульчинської  міської  ради складали  національний мультипредметний тест (НМТ), який  ще  в минулому році  замінив ЗНО.   Він  об'єднував три блоки  питань :  з української мови, математики та історії України.

Високі   досягнення  виявили    випускники  Тульчинських  ліцеїв №1,  №2, №3.   Вони  вкотре  довели ,  що є  найкращими!

200 балів  з  одного  предмета   здобули  6 випускників :

з  математики  -3 (Андрущенко  Олена , ліцей  №1;

Токменко  Ігор,   ліцей №2;

Сліпенька  Катерина, ліцей №2);

з  української  мови  - 2 ( Островський  Дмитро, Омелянчук Дмитро,     ліцей №3);

з  історії  України  - 1 ( Залізняк  Валерія ,  ліцей №2).

І ще одна приємна новина!  Щорічно  Український  центр  оцінювання  якості  освіти  підсумовує  результати  ЗНО ( НМТ)Серед найкращих   закладів   загальної  середньої  освіти  Вінницької  області  в  рейтингу шкіл України  за  результатами  НМТ 2023 року  -  4 ліцеї  Тульчинської  громади  увійшли  в першу  20 :

Тульчинський ліцей №3   -     1 місце,

Тульчинський ліцей № 2  -     7 місце,

Кирнасівський  ліцей    -       16 місце,

Тульчинський  ліцей  №1  -  17 місце.

Відділ  освіти, молоді  та  спорту  вітає педагогічні  колективи  зазначених  ліцеїв  з  високими  досягненнями! Бажаємо  і  надалі  впевнено  крокувати  Країною  Знань і достойно   тримати  освітянський  стрій,  демонструвати  незламність  і  високий  рівень  знань.