4 ліцеї Тульчинської громади увійшли в першу 20 в рейтингу шкіл Вінницької області
У липні – серпні 2023 року випускники ліцеїв Тульчинської міської ради складали національний мультипредметний тест (НМТ), який ще в минулому році замінив ЗНО. Він об'єднував три блоки питань : з української мови, математики та історії України.
Високі досягнення виявили випускники Тульчинських ліцеїв №1, №2, №3. Вони вкотре довели , що є найкращими!
200 балів з одного предмета здобули 6 випускників :
з математики -3 (Андрущенко Олена , ліцей №1;
Токменко Ігор, ліцей №2;
Сліпенька Катерина, ліцей №2);
з української мови - 2 ( Островський Дмитро, Омелянчук Дмитро, ліцей №3);
з історії України - 1 ( Залізняк Валерія , ліцей №2).
І ще одна приємна новина! Щорічно Український центр оцінювання якості освіти підсумовує результати ЗНО ( НМТ). Серед найкращих закладів загальної середньої освіти Вінницької області в рейтингу шкіл України за результатами НМТ 2023 року - 4 ліцеї Тульчинської громади увійшли в першу 20 :
Тульчинський ліцей №3 - 1 місце,
Тульчинський ліцей № 2 - 7 місце,
Кирнасівський ліцей - 16 місце,
Тульчинський ліцей №1 - 17 місце.
Відділ освіти, молоді та спорту вітає педагогічні колективи зазначених ліцеїв з високими досягненнями! Бажаємо і надалі впевнено крокувати Країною Знань і достойно тримати освітянський стрій, демонструвати незламність і високий рівень знань.