17 вересня в Україні - День усиновлення

Дата: 15.09.2023 15:52

17 вересня в Україні відзначається День усиновлення, особливий день, яке відзначає важливий внесок прийомних сімей у життя дітей та розвиток сімейних форм виховання. Це свято нагадує нам про важливість та значущість кожної дитини та підкреслює громадянську відповідальність у допомозі тим, хто потребує родинного тепла та підтримки.

Сьогодні, міський голова Валерій Весняний вручив подяки міської ради прийомним сім'ям за їх важливий внесок у розвиток сімейних форм виховання.

Прийомні сім'ї заслуговують на повагу та вдячність. Вони обирають цей шлях, віддавши своє серце дітям, які потребують родинного тепла та підтримки.

Кожна дитина заслуговує на щасливе та безпечне дитинство, і разом ми можемо забезпечити їм кращий світ, повний любові, підтримки і можливостей для розвитку.