Реалізація соціальної ініціативи «ЧАС ДІЯТИ, УКРАЇНО!»в КНП «Тульчинська ЦРЛ» Тульчинської міської ради

Дата: 15.09.2023 16:19

Фото без описуВ КНП «Тульчинська ЦРЛ» завершується реалізація проєкту «Щасливої долі 2», в якому стали переможцем за результатами конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!» за підтримки Благодійного фонду «МХП-Громаді» та МХП.

Завдячуючи активній підтримці Народного Депутата України від нашого округу Лариси Білозір і Тульчинського міського голови Валерія Весняного, які є партнерами Проєкту та постійно переймаються проблемами жителів громади, реалізація Проєкту проводиться швидкими темпами.

В рамках реалізації Проєкту проведено ремонт в трьох палатах пологового відділення. Створюються сучасні та комфортні умови для вагітних, породіль, жительок наших громад та внутрішньо переміщених осіб.

На даний момент:

• завершені роботи по установці дверних та віконних блоків,проведено ремонтні роботи по демонтуванню старого покриття стін, стелі, монтажу електропроводки, освітлення;
  • здійснено облицювання туалетних куточків плиткою та під'єднано нові ділянки трубопроводу до існуючих мереж водопостачання;
  • встановлено індивідуальний водонагрівач Novatec, умивальники з холодною і гарячою водою;
  • здійснено монтаж натяжної стеліу всіх палатах;
  • укладено лінолеумне покриття;
  • проведено інші будівельні роботи.

Реалізація заходів Проекту «Щасливої долі 2. Облаштування кімнат для вагітних та породіль у пологовому відділенні КНП «Тульчинська ЦРЛ» Тульчинської міської ради виходить на фінішну пряму, чого дуже очікують і лікарі, і майбутні пацієнти.

ДО:

В стадії реалізації: