У Тульчині презентували вуличний квест «Прогулянка зі Щедриком!»

Дата: 15.09.2023 17:17

Тульчинська громада стала однією із учасників проекту Квести: відкриваємо скарби України, який реалізується у співпраці із польським проєктом Questy - Wyprawy Odkrywców і Fundacja Mapa Pasji.

Команда авторів створила вуличний квест «Прогулянка зі Щедриком!» та напередодні відзначення Дня міста презентувала його.

У нашому місті ми завжди пишаємося своєю історією, і тепер маємо можливість поділитися частинкою її величності за допомогою квесту!

"Прогулянка зі Щедриком" - це унікальний шлях пізнання історії Тульчина та знайомство із легендарною мелодією - "Щедрик" та автором її обробки - Миколою Леонтовичем. Квест проведе вас через вулички міста, де ви дізнаєтеся про найцікавіші факти.

Квест підходить як дорослим, так і дітям. Це відмінна можливість провести час разом з родиною та друзями, дізнатися більше про історію міста та поділитися враженнями. Відчути, як минуле об'єднується з сучасністю.

Як взяти участь?

Для того щоб взяти участь в квесті, вам потрібно мати буклет із умовами. Отримати буклет можна в Публічній бібліотеці, краєзнавчому музеї та в музей-квартирі Миколи Леоновича. Особливість вуличного квесту у тому, що він буде доступний завжди.

Автори раді представити вам Тульчин в новому форматі, і впевнені, що ця подорож залишить у кожного незабутні враження.

Відкривайте таємниці історії на "Прогулянці зі Щедриком" у Тульчині!