416 річниця з дня заснування міста Тульчин

Дата: 18.09.2023 08:42

16 вересня 2023 року, в день 416 річниці з дня заснування міста Тульчин, керівництво міста поклали квіти до меморіальних та пам’ятних місць м.Тульчина та могил наших захисників.

На алеї Леонтович АРТ-кварталу провели благодійну ярмарку до Дня міста за участю майстрів народної творчості, підприємців та учнів закладів освіти міста.

В Публічній бібліотеці відбулося відкриття виставки Станіслава Дрея.

Також за участю колективів громади провели благодійну мистецьку акцію «Тульчин патріотичний».

Цей день був наповнений і спортивними заходами. Всі бажаючі мали можливість приєднатися до велопробігу «Разом до Перемоги!». А на стадіоні Тульчинської ДЮСШ провели обласні спортивні змагання серед команд сільських та селищних територіальних громад «Найкраща спортивна громада Вінниччини 2023 року».