Засідання Комісії з проведення співбесіди по відбору заявника/кандидата на посаду помічник ветерана Тульчинській громаді

Дата: 22.09.2023 15:02

22 вересня 2023 року відбулось засідання Комісії з проведення співбесіди по відбору заявника/кандидата на посаду помічник ветерана Тульчинській громаді. До складу комісії входили представники Міністерства у справах ветеранів України, Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації, Тульчинської міської ради та громадськості.

У співбесіді взяли участь два заявника/кандидата. У кандидатів визначили високий рівень виявлених компетенцій.

Одне з основних завдань помічників ветеранів — допомогти ветеранам, Захисникам та Захисницям адаптуватися до цивільного життя.

Проєкт «Помічник ветерана» створений для ветеранів та членів їхніх родин, які готові допомогти іншим ветеранам пройти шлях переходу від військової служби до цивільного життя, отримати послуги та пільги, які гарантовані їм державою та громадою.

Заявки на участь у проєкті «Помічник ветерана» приймаються за посиланням https://eveteran.gov.ua