Тульчинська міська рада оголошує відкритий конкурс на кращу проєктну пропозицію Алеї Нескорених та пам’ятного знаку загиблим Захисникам у Тульчинській міській територіальній громаді, який планується встановити в місті Тульчин (кладовище)

Дата: 29.09.2023 08:30

Захисникам у Тульчинській міській територіальній громаді», Тульчинська міська рада оголошує відкритий конкурс на кращу проєктну пропозицію Алеї Нескорених та пам’ятного знаку загиблим Захисникам у Тульчинській міській
територіальній громаді, який планується встановити в місті Тульчин (кладовище).
Замовник Конкурсу – Тульчинська міська рада, Організатор – КП «Благоустрій»Тульчинської міської ради.
До участі в Конкурсі запрошуються архітектори, художники, скульптори, дизайнери, творчі колективи, школярі, аматори, жителі територіальної громади та інші зацікавлені особи.
Учасниками Конкурсу не можуть бути члени журі, секретар Конкурсу.

Мета та завдання Конкурсу.

- втілення проектних пропозицій для увічнення пам’яті доленосних подій новітньої історії України, пов’язаних із героїчною боротьбою українців за права народу, вшанування загиблих воїнів;
- формування національно – патріотичного виховання підростаючого покоління;
- вшанування пам’яті українського народу в боротьбі за волю та незалежність України;
- увіковічення пам’яті земляків, які загинули, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет держави в роки російсько-української війни;

- необхідність увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості воїнів, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу героїв, які віддали своє життя, захищаючи майбутнє України;
- нагадування прийдешнім поколінням про силу, волю та гідність людей, які стали на захист держави.

Вимоги до оформлення конкурсних робіт

До конкурсу приймаються чорно-білі та кольорові ескізи. Конкурсні роботи надаються в електронному варіанті, виконаному в одній зі стандартних графічних програм, та у друкованому вигляді, у вигляді малюнків, виконаних
від руки (формат А4, А3).

У представленому на Конкурс комплекті в електронному та друкованому вигляді повинні міститися:
- кольорове рішення ескізу або чорно-білий варіант ескізу;
- текст пояснювальної записки, щодо задуму майбутнього пам’ятного знаку.

Концептуальні вимоги до конкурсних проектів:
- пам’ять про тих, хто загинув, є відправною точкою для масштабних змін. Оновлення має стати символом цих змін та символом віри у краще майбутнє.

- учасникам Конкурсу необхідно запропонувати Концепцію для вшанування доленосних подій новітньої історії України, пов’язаних із героїчною боротьбою воїнів, Захисників нашої країни від російського агресора.

До конкурсного проєкту обов’язково додається заявка (додаток 1) з відомостями про автора, що включають: прізвище, ім’я, по батькові, вік, місце роботи (навчання), місце проживання, контактні телефони та електронна
адреса.

Процедура проведення Конкурсу

Для участі у Конкурсі учасники у строк 1 місяць з дня оголошення Конкурсу в ЗМІ подають конкурсні проєкти до Тульчинської міської ради за адресою: м.Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1, каб. №112; ел.по шта: radatulchin@gmail.com

Матеріали, подані пізніше закінчення відбіркового періоду, до участі в Конкурсі не допускаються.

Конкурсний проект повинен відповідати таким критеріям:
- відповідність ідеї Конкурсу;
- урахування містобудівної ситуації;
- композиційна та масштабна єдність;
- емоційний вплив запропонованого рішення;
- реальність втілення конкурсного проекту у життя.

Підсумки Конкурсу оголошуються Організатором Конкурсу, опубліковуються в засобах масової інформації на офіційному веб-сайті Тульчинської міської ради протягом 10 днів з дня оголошення.
При виявленні порушень голова журі може призначити повторний розгляд ескізних проектів.

Визначення переможця Конкурсу

Для визначення переможців Конкурсу створюється журі, склад якої затверджено рішенням 52 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання від 20 вересня 2023 року №2523.
Зміна членів журі Конкурсу в період розроблення конкурсних проєктів, їх обговорення і прийняття рішень не допускається.
Відповідальний секретар Конкурсу бере участь у його засіданнях без права голосу.
Переможцем Конкурсу є особа, чия конкурсна робота набрала найбільшу кількість балів за оцінками журі.
Кожен член журі отримує в паперовому вигляді надіслані на конкурс матеріали. До них додається бланк (далі- оціночний лист) (додаток 2).
Журі приймає рішення стосовно кожного конкурсного проєкту окремо, заповнюючи оціночний лист, в якому вказують бал згідно критеріїв оцінювання робіт учасників, визначених у додатку 3.
Експерти оцінюють конкурсні роботи за 10 бальною шкалою, визначають відповідність представлених проектів позиціям 1-10 (максимальна оцінка 100 балів).
Для визначення найкращої пропозиції встановлюється премія в розмірі 10000 грн.
Рішення журі є остаточним і не може бути зміненим.