До уваги родин (дружин та дітей) загиблих, полонених, зниклих безвісти військовослужбовців Збройних Сил України

Дата: 06.10.2023 10:57

Республікою Польща та Республікою Франція буде проводитись безкоштовне оздоровлення та відпочинок для родин (загиблих, полонених, зниклих безвісти) військовослужбовців Збройних Сил України (жінок та дітей) у центрі відпочинку «Дестремо» м. Фрежус (Республіка Франція) терміном на 14 днів (останній тиждень 2023 року та перший тиждень 2024 року), загальною чисельністю 180 осіб.

Приймаюча сторона бере на себе витрати по харчуванню, проживанню, лікуванню, оздоровленню і транспортуванню від м. Жешув (Республіка Польща) до місця оздоровлення та у зворотному напрямку.

Переміщення з України до м. Жешув та у зворотному напрямку буде здійснюватися за власний кошт.

Під час перетину кордону необхідно мати паспорт громадянина України для виїзду за кордон (біометричний).

Необхідна інформація для подання заяви:

- Прізвище, ім’я, та по батькові членів сім’ї

- Дата народження

- Паспортні дані біометричного закордонного паспорта (серія, номер, дата видачі)

- Ідентифікаційний код

- Контактний телефон

- Ступінь родинного зв'язку

- Родинний зв'язок (дружина, мати, дитина загиблого, полоненого, зниклого безвісти).

Заяви необхідно подати до 10.00 год 9 жовтня 2023 року в каб 419 Тульчинської міської ради, за адресою м. Тульчин вул. М.Леоновича 1.