До уваги  жителів сіл Бортники,  Тарасівка  та Зарічне Тульчинської громади

Дата: 12.10.2023 16:06

Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної військової адміністрації інформує,  що на виконання рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Тульчинської районної військової адміністрації від 24.08.2023 року №29 «Про посилення заходів профілактики щодо захворювання  тварин на сказ на території Тульчинського району» 15 жовтня 2023 року з 09.00 години бригадою мисливців, утвореною філією «Тульчинське лісомисливське господарство» ДП «Ліси України»,  на територіях сіл Бортники, Тарасівка та Зарічне буде проведено відстріл лисиці червоної .