У боротьбі проти окупантів загинув Олександр Олександрович Пугачов, житель м.Тульчин

Дата: 16.10.2023 17:06

Одна за одною приходять найстрашніші звістки.. Ще одним Воїном, ще одним нашим земляком поповнився Небесний стрій…

У боротьбі проти окупантів загинув Олександр Олександрович Пугачов (1984 р.н), житель м.Тульчин.

Страшна війна продовжує вести свій кривавий лік. Щоденно забирає найкращих – сміливих, мужніх, справжніх. Тих, хто ціною власного життя зупиняє ворога.

Солдат ПУГАЧОВ Олександр Олександрович служив стрільцем - санітаром механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону.
Відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, 12.10.2023 року під час безпосереднього бойового зіткнення з ворогом в районі н.п. Курдюмівка, Донецької області, загинув.
До останнього подиху разом з побратимами Олександр боровся за свободу і незалежність Батьківщини.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя від усієї Тульчинської громади.

Вічна і світла памʼять захиснику!