Не встигла наша громада оговтатися від втрати, як надійшла ще одна сумна звістка...

Дата: 18.10.2023 16:58

Від рук агресорів загинув 27-річний нацгвардієць, житель смт.Кирнасівка Пацалов Олександр Ігорович.

Пацалов Олександр Ігорович народився 23 вересня 1996 року в смт. Кирнасівка. Навчався в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів смт.Кирнасівка.
Після закінчення школи продовжив навчатися у Тульчинському ПТУ 41, здобув професію водія-лісника.
У 2014 році пішов працювати на Кирнасівську птахофабрику.
У 2019-2020 роках проходив строкову службу.
26 березня 2023 року був мобілізований на захист України.

Пацалов Олександр Ігорович, служив кулеметником 2 відділення 1 взводу оперативного призначення 1 роти оперативного призначення 5 батальйону оперативного призначення у військовій частині Національної гвардії України.

11 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі н.п. Вербове Запорізької області в результаті мінометного обстрілу противником отримав поранення. Лікарі боролися за життя нашого захисника, але, на жаль, від отриманих травм Олександр Ігорович помер 17 жовтня 2023 року в Запорізькій обласній клінічній лікарні.

Війна забирає звитяжних патріотів нашої держави, бо за її неписаними законами, російські вбивці знищують найкращий цвіт української нації.

Сумуємо та розділяємо важке горе разом із рідними, близькими, друзями та побратимами, низько схиляємо голови у скорботі.

Світла і вічна памʼять Герою!