Відбулося засідання робочої групи з питань формування проєкту бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2024 рік

Дата: 19.10.2023 17:03

19 жовтня 2023 року у Тульчинській міській раді відбулося  засідання робочої групи з питань  підготовки проєкту бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2024 рік.
До обговорення були запрошені члени робочої групи, депутати міської ради, керівники структурних підрозділів та старости сільських населених пунктів.

У засіданні робочої групи взяв участь міський голова Валерій Весняний.
У процесі роботи заступник міського голови, голова робочої групи - Віталій Побережник ознайомив присутніх із орієнтовним графіком засідань робочої групи з питань підготовки проєкту бюджету громади на 2024 рік.
Начальник фінансового управління Ірина Тихонюк доповіла про особливості формування проєкту бюджету громади та ознайомила із попередніми розрахунковими показниками надходжень податків і зборів до дохідної частини бюджету громади на 2024 рік. Основні прогнозні показники є попередньо-орієнтованими та надалі можуть бути скореговані на основі уточнення статистичних даних, зміни поточної військової, соціально- економічної ситуації та сценарних умов функціонування економіки з урахуванням внутрішніх і зовнішніх ризиків і загроз розвитку економіки.

Фінансовим управлінням міської ради проведено аналіз потреби в коштах, поданої головними розпорядниками, та визначено граничні обсяги видатків в межах прогнозних надходжень бюджету. Керівникам структурних підрозділів – головним розпорядникам коштів доручено опрацювати граничні обсяги видатків на 2024 рік та привести потребу в коштах у відповідність до можливостей дохідної частини бюджету.
Наступне засідання робочої групи відбудеться згідно затвердженого графіку.