Розпочато прийом заяв на включення до робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території  Тульчинської міської ради

Дата: 30.10.2023 11:48
Кількість переглядів: 213

 Відповідно до рішення Тульчинської міської ради Вінницької області від 16.12.2022 року №2022 «Про затверження програми забезпечення розроблення містобудівної документації Тульчинської територальної громади Тульчинського району Вінницької області на 2023-2025 роки» розпочато прийом заяв на включення до робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території  Тульчинської міської ради.

Заяви приймаються за адресою: Вінницька обл., Тульчинський р-н., м. Тульчин,

вул. Миколи Леонтовича,1 каб.205 з 01.11.2023 року по 15.11.2023 року.

Фото без опису

 

ПОЛОЖЕННЯ

Про Робочу групу з розробки Комплексного плану просторового розвитку території Тульчинської міської ради.

 

         Комплексний план просторового розвитку території Тульчинської міської ради – одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

І. Загальні положення

Робоча група - тимчасовий консультативно-дорадчий орган виконавчого комітету Тульчинської міської ради, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Тульчинської територіальної громади, складається з представників виконкому міської ради (далі - виконавчий орган), органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як п’ять осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.

Склад Робочої групи затверджується виконавчим органом. Робоча група працює постійно, на засадах повної добровільності, самовідданості та безкорисливості. До складу робочої групи можуть входити робочі підгрупи, комісії, фокусні групи. Умови їх діяльності та їх склад визначаються окремо рішенням робочої групи.

У персональному складі робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану частка членів, що представляють виконавчий орган Тульчинської міської ради (в тому числі - голів старостинських округів, які є членами виконавчого органу), не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа.

У робочій групі повинно бути забезпечено участь принаймні одного представника від кожного з населених пунктів, розташованих на території територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу. Допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл територіальної громади.

II. Функції

Робоча група в процесі діяльності:

- визначає загальні пріоритети просторового розвитку міської ради;

- визначає напрями і пріоритети своєї роботи;

-розробляє план дій для реалізації комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади;

- визначає проблеми та можливості соціального та економічного розвитку громади;

- визначає просторово-планувальну організацію території;

- проводить аналіз сильних та слабких сторін, можливостей та загроз у розвитку громади;

- визначає пріоритетні напрямки розвитку території громади;

-організовує розповсюдження плану дій груп з метою накопичення пропозицій щодо включення в комплексний план просторового розвитку території  громади;

- організовує роботу із засобами масової інформації;

- розробляє положення про робочі підгрупи, комісії, фокусні групи та організовує їх роботу;

- затверджує теми соціальних досліджень;

- залучає до роботи фахівців та спеціалістів з обговорюваних  питань;

- бере участь у розробці комплексного плану та проведенні громадських слухань щодо складання завдання на розробку комплексного плану та його затвердження.

III. Повноваження (правові гарантії діяльності) Робочої групи

        Організація роботи Робочої групи покладається на керівника Робочої групи, його заступника та секретаря. Керівник скликає та веде засідання групи, дає доручення членам групи, представляє групу у відносинах з іншими органами, об’єднаннями громадян, підприємств, установ та організацій. Організовує роботу по реалізації висновків та рекомендацій Робочої групи. У разі відсутності керівника групи або неможливості ним виконувати своїх повноважень, головні його функції здійснює заступник керівника або один із його помічників. Засідання робочої групи є легітимним, якщо в роботі бере участь не менш як половина від загального складу групи. За результатами розгляду і вивчення питань Робоча група готує висновки і рекомендації. Висновки і рекомендації                    Робочою групою приймаються за взаємною згодою членів групи /консенсусом/, які беруть участь у засіданні, і підписуються керівником робочої групи, а у разі його відсутності – заступником голови робочої групи, або одним із помічників керівника робочої групи. Протокол засідань робочої групи підписується керівником та секретарем групи.

Робоча група має право:

- отримувати інформацію, необхідну для розробки Комплексного плану просторового розвитку території  Тульчинської міської ради  , в організаціях, установах громади, незалежно від  їх відомчого підпорядкування, форми власності та господарювання;

- проводити опитування громадян чи проводити іншу діяльність до вивчення громадської думки щодо Комплексного плану;

- проводити роз’яснювальну роботу серед жителів громади з питань розробки і втілення Комплексного плану та значення його необхідності;

-  брати участь у підготовці і проведенні громадських слухань щодо Комплексного плану;

 

ІV. Обов’язки /відповідальність/ Робочої групи

        Члени Робочої групи виконують доручення керівника робочої групи в межах завдань Комплексного плану. Члени Робочої групи несуть особисту відповідальність за достовірне і своєчасне опрацювання отриманих інформаційних та розрахункових документів і матеріалів, що стосуються виконання завдань щодо Комплексного план


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь