До уваги жителів Тульчинської територіальної громади!

Дата: 31.10.2023 10:11

Відповідно до Програми соціальної підтримки населення на території Тульчинської міської ради «Турбота» на 2021-2023 роки, управління соціального захисту населення Тульчинської міської  ради до Дня  вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС здійснює одноразову грошову виплату  ліквідаторам та вдовам постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи з бюджету громади, в розмірі 50% мінімальної заробітньої плати , на початок поточного бюджетного року.

В разі зміни персональних даних або розрахункового рахунку  осіб, що відносяться до даної пільгової категорії, для уточнення інформації, потрібно звернутись до управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради, каб.422.