У ПІДРОЗДІЛАХ ДП «ДОКУМЕНТ» ЗА КОРДОНОМ ВІДТЕПЕР МОЖНА ОФОРМИТИ ПОСВІДКИ НА ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ ТА ОБГ

Дата: 02.11.2023 15:02

Фото без описуДП «Документ», що належить до сфери управління Державної міграційної служби України, розширює спектр надання послуг у центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» за кордоном. Відтепер іноземці та особи без громадянства (ОБГ) можуть подати документи для оформлення/обміну посвідки на постійне проживання в Україні у підрозділах у Варшаві (Польща), Берліні (Німеччина), Братиславі (Словаччина), Мадриді (Іспанія) та Стамбулі (Туреччина). Найближчим часом отримання такої послуги стане доступним і у Празі (Чехія), про що буде повідомлено додатково.

Отримати послугу можливо у разі:

- втрати або викрадення посвідки;

- непридатності посвідки для подальшого використання;

- досягнення іноземцем або особою без громадянства 25- або 45-річного віку (у разі якщо іноземцю або ОБГ було оформлено посвідку, що не містить безконтактного електронного носія);

- неотримання вже виготовленої посвідки у зв’язку із введенням на території України воєнного стану.

Обов’язковою є наявність завіреного перекладу паспорта українською мовою.

На період тестування інформаційних систем обслуговування здійснюється виключно у порядку живої черги.

Знайти найближчий «Паспортний сервіс» та перелік необхідних документів для оформлення посвідки можна на офіційному вебсайті ДП «Документ». А отримати безкоштовну консультацію щодо отримання послуги можна на офіційній сторінці ДП «Документ» у Facebook.

Працюймо далі заради покращення надання адмінпослуг в Україні та за її межами!

З повагою Тульчинський відділ УДМС у Вінницькій області