Трагічна звістка знову торкнулась Тульчинської громади

Дата: 13.11.2023 17:43

У боротьбі проти російських окупантів загинув 45-річний житель села Зарічне Постернак Михайло Миколайович.

ПОСТЕРНАК МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ народився 16 вересня 1978 року в селі Зарічне.

Навчався в Тульчинській школі №1.

Продовжив навчання у Вищому професійному училищі №41 м.Тульчина на спеціальність водій, тракторист сільськогосподарського виробництва.

У 1996 проходив 1,5 річну строкову службу в армії ВВ МВС України м.Сімферополь.

Після закінчення армії працював багато років в селі Нестерварка. Одружився, у шлюбі народилася дочка Владислава.

У 2015 році був мобілізований до лав Збройних Сил України, проходив військові службу у Донецькій і Луганській області.

Був відповідальним, користувався повагою серед побратимів та колег. Завжди йшов вперед, всіх підбадьорював.

Після початку повномасштабного вторгнення добровільно, як резервіст першої черги, пішов на захист України.

Сержант, Постернак Михайло Миколайович служив інспектором прикордонної служби 3 категорії - помічником гранатометником 3 відділення інспекторів прикордонної служби 3 прикордонної застави 2 відділу прикордонної служби 3 прикордонної комендатури швидкого реагування.

04 листопада 2023 року, виконуючи бойове завдання, вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, внаслідок бойових дій біля населеного пункту Сергіївка Луганської області наш воїн загинув.

Вдома на найріднішого чекали його мати Тетяна Михайлівна, брат Володимир, дочка Владислава, дружина Людмила, з якою він проживав, та її діти.

Тульчинська міська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна.

Дякуємо тобі, Герою , мужній і хоробрий наш захисник, воїн світла, добра і свободи!

Світла пам'ять та низький земний уклін!