"Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості!" Сухомлинський В.О.

Дата: 15.11.2023 09:29

Як виховати творчу активність та здібності? Як формувати уміння творити прекрасне? Як використовувати не традиційні форми заняття гуртка?

На всі ці запитання та багато інших -  відбудеться  захоплююча подорож  для дітей дошкільного та шкільного віку  до Країни дитячого позашкільного дозвілля!!

Заняття в гуртку – та навчальна ситуація, той «сценічний майданчик», де не тільки викладаються знання, а й розкриваються, формуються та реалізуються особистісні особливості вихованців.

Враховуючи специфіку роботи в гуртку, кожен керівник вишукує, випробує власні знахідки, що відповідають його напрямку роботи, його вихованцям.

Гурткове заняття вдале тоді, коли воно є сучасним, творчим та ефективним, а гуртківці отримують від нього задоволення.

Відділення соціально-психологічної підтримки населення, яке постраждало від війни КУ" Центри надання соціальних послуг" Тульчинської міської ради запрошує   дітей  членів сімей Захисників та Захисниць, що проживають на території громади,  16.11.2023 року о 15.00 год. на екскурсію до Будинку дітей та юнацтва  в яскравий світ краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.

Телефон для довідок : 0958947982 Світлана