Подяка за спонсорську допомогу!!!

Дата: 20.11.2023 19:26

Заняття фізкультурою і спортом - справа важлива і потрібна. А любов до спорту прищеплюється в школі. Якісний спортивний інвентар для шкільних майданчиків і спортивних залів здатний зробити уроки фізичного виховання цікавими і ефективними, допоможе принести більше користі для здоров'я учнів.
За сприяння голови Тульчинської міської ради Валерія Весняного 17 листопада учні Богданівського ліцею отримали в подарунок від нашої землячки Анни Степанівни Кривов`яз (яка наразі перебуває в Німеччині) футбольні та волейбольні м`ячі.
Такому подарунку раді і діти, і вчителі. Адже це допоможе учням гідно готуватися до змагань і надалі досягати високих результатів. Колектив ліцею щиро дякує Анні Степанівні за надану спонсорську допомогу і бажає міцного здоров`я, стабільності і процвітання. Нехай здійсняться усі задумані плани задля розвитку молодого покоління Ваша участь у житті ліцею подарувала справжню радість, захоплення і гарний настрій дітям!