До уваги керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств

Дата: 29.11.2023 11:22

Міжнародний сільськогосподарський кластер «Дністер» у  партнерстві з Департаментом агропромислового розвитку Вінницької ОВА в рамках європейського проєкту «U-CUP-AGRO: Українська кластерна платформа оновлення» проводять панельну дискусію на тему: «Партнерство влади та бізнесу  для підтримки агросектора в умовах кризи».

Захід відбудеться 30 листопада 2023 року  у дві частини: презентація інноваційного підприємства, з якої почнеться подія, та - власне дискусія.

Перша частина – презентація інноваційного підприємства Villa Milk:

з 10.00 – 11.30 год.  (реєстрація 09.30 – 10.00 год.) за адресою: Вінницька область, Гайсинський район, с. Каташин, вул. Комарова, підприємство  Villa Milk.

Друга й основна частина – пленарна зустріч: з 12.30 – 15.30 год.  за адресою: Вінницька область, Гайсинський район, с. Ольгопіль, вул. Центральна, 212, кафе «Вітерець».

Просимо зацікавлених керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств  взяти  участь у заході.

Контактні особи:

Віталій Мережко, координатор проєкту, тел. +38 (063) 769 09 03;

Ігор Таран, менеджер з питань регіонального розвитку, тел.+38  (098) 400 45 04.Немає опису світлини.