Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для промайданчиків (МТС, їдальня, контора)

Дата: 01.12.2023 14:37
Кількість переглядів: 128

Товариство з обмеженоювідповідальністю «Агрокомплекс «Зелена долина» (скорочененайменування – ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина», код ЄДРПОУ 32721857, юридична адреса: 24200, Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт Томашпіль, вул. Івана Богуна, 4, тел. (04348) 2-15-35, ел. пошта:N.Boyko@akzd.com.ua) повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для промайданчиків (МТС, їдальня, контора), що знаходиться за адресою: 23631, Вінницька обл., Тульчинський р-н, с. Крищинці.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту.

Згідно Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» № 2059 від 23.05.2017 р. діяльність проммайданчиківТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» не відноситься до видів планованої діяльності та об’єктів, які підлягають оцінці впливу на довкілля.

До основних технологічних операцій на проммайданчиках відносяться: поточнийремонт обладнання, виробництво теплової енергії,обжарка харчових продуктів.

Джерелами утворення забруднюючих речовин на дільниці є: зварювальнийапарат, пропан-бутановий різак, водогрійний твердопаливний котел, плита, конвектори (2 шт).

Від джерел проммайданчиків в атмосферне повітря надходять такі забруднюючі речовини (т/рік): оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO+NO2]) (0,022), оксид вуглецю (0,229), сіркидіоксид (0,004), метан (0,0011), неметановілеткіорганічнісполуки (0,005), речовини у виглядісуспендованихтвердихчастинок (0,00505), залізо та йогосполуки (в перерахунку на залізо) (0,001), манган та йогосполуки (в перерахунку на манган) (0,0002), кадмій та йогосполуки (у перерахунку на кадмій) (0,0002), вуглецюдіоксид (16,292), азоту оксид (N2O) (0,000108), акролеїн (0,000001).

Дане підприємство за ступенем впливу на забруднення атмосферного повітряналежить до третьої групи об’єктів, тому наявні виробництва та технологічне устаткування, не потребують впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Так як підприємство дотримується нормативів граничнодопустимих викидів для стаціонарних джерел та не перевищує граничнодопустимих концентрацій атмосферного повітря заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря не розроблялись.

Для джерел викидів та забруднюючих речовин, які підлягають нормуванню, встановлюються нормативи викидів забруднюючих речовин відповідно до наказу Мінприроди №309 від 27.06.2006 «Про затвердження нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин із стаціонарних джерел».

Для джерел та речовин, на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до цього Наказу, встановлюються величини масової витрати в г/с. Регулювання викидів від неорганізованих джерел здійснюється шляхом встановлення вимог.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству.

Зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування інформації в газеті у Вінницькій обласній військовій адміністрації, що знаходиться за адресою: 21050, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 70, тел. 0-800-216-433, ел. пошта: oda@vin.gov.ua.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь