Тульчин вдячний Благодійному фонду "Стабілізейшен Суппорт Сервісез" за підтримку

Дата: 05.12.2023 08:25

Тульчинська міська рада висловлює щиру подяку Благодійного фонду "Стабілізейшен Суппорт Сервісез" за великодушну підтримку та надані ціних ресурси для нашої роботи.
Ці технічні засоби не лише покращать ефективність наших робочих процесів, але й дозволять нам забезпечувати високоякісні послуги та розвивати нашу діяльність на благо нашої спільноти. Ваша безперечна готовність допомагати важливими ресурсами свідчить про велику відданість і соціальну відповідальність Благодійного фонду "Стабілізейшен Суппорт Сервісез".

Ще одним важливим аспектом, який ми хочемо підкреслити, є Ваша активна роль у створенні та підтримці соціальних ініціатив нашого міста. Особливо важливою для нас була ініціатива з впровадження Соціального паспорту, участь у формуванні Ради Внутрішньо переміщених осіб Тульчинської громади. Цей інноваційний проект не лише сприяє ефективнішій взаємодії з мешканцями, але й створює підґрунтя для подальшого розвитку нашого міста.

Ваша енергія та професіоналізм у цих питанні внесли вагому допомогу у покращенні умов життя та інтеграції людей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.