Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Дата: 06.12.2023 15:46

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради та від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!

Я хочу звернутися до кожного, хто щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням українців. Наша армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Сьогодні продовжується складний етап її становлення. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів.

Складна військова ситуація зумовлює прояв найкращих військово-професійних рис: особистісної вимогливості, професійної майстерності, бойової готовності, моральної стійкості.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди, звершення всіх планів і задумів, успіхів у благородній справі служіння рідному народові заради миру і процвітання України!

З повагою, міський голова Валерій Весняний

Сьогодні, 6 грудня Валерій Весняний привітав з Днем Збройних Сил України військовослужбовців нашої громади та нагородив їх грамотами Тульчинської міської ради.