Бюджетна комісія розглянула проєкт бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2024 рік

Дата: 08.12.2023 11:37

07 грудня 2023 року в Тульчинській міській раді відбулося засідання комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та торгівлі.
На засіданні комісії депутати ознайомилися із проєктом бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2024 рік.
Начальник фінансового управління міської ради Ірина Тихонюк ознайомила присутніх із особливостями формування проєкту бюджету громади на наступний рік, основними показниками бюджету за доходами та видатками.

При прогнозуванні враховано норми змін до Бюджетного кодексу України, який передбачає вилучення з місцевих бюджетів ПДФО від оподаткування доходів у вигляді грошового забезпечення, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового і начальницького складу за період з 1 жовтня 2023 року по 31 грудня 2024 року.

У цілому ресурс бюджету громади на 2024 рік обрахований в сумі 447,8 млн. грн., в тому числі за: загальним фондом – 440,4 млн. грн. та спеціальним фондом – 7,4 млн. грн. Прогноз надходжень місцевого бюджету на 2024 рік проведено на основі аналізу фактичних надходжень за попередні роки, очікуваних надходжень до бюджету у 2023 році, розрахунків податкової служби, профільних відділів та управлінь міської ради, розрахунків комунальних підприємств. Крім того, враховано встановлення мінімальної заробітної плати з 01 січня 2024 року в розмірі 7 100 грн, з 01 квітня 2024 року – 8 000 грн та посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки з 01 січня 2024 року в розмірі 3 195 грн, з 01 квітня 2024 року – 3 600 грн.
За результатами розгляду прийнято рішення заслухати головних розпорядників бюджетних коштів щодо проектів кошторисів на 2024 рік.