08.12.2023 року під головуванням голови Тульчинської міської ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Тульчинської міської ради, на якому розглядалися наступні питання:

Дата: 12.12.2023 08:08

1. Про надання висновку щодо доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав.
  2. Про доцільність визначення місця проживання дитини біля батька.
  3. Про доцільність повернення дитини із Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей до матері.
  4. Про доцільність влаштування малолітньої дитини в КЗ «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».
  5. Про доцільність завершення надання соціальної послуги соціального супроводу сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах.
  6. Про обговорення питання щодо стану виконання матір’ю батьківських обов’язків відносно малолітніх дітей.
  7. Про відмову в наданні дозволу на продаж житлового будинку з відповідною часткою господарських будівель та споруд на земельних ділянках, в якому зареєстровані малолітні діти.

Заслухавши та обговоривши інформацію доповідачів, запрошених та врахувавши пропозиції членів комісії, були прийняті рішенні, які захищають інтереси дітей та відповідають вимогам чинного законодавства України.