Майже 8 тон гуманітарної допомоги доставлено з Німеччини у Тульчинську громаду

Дата: 25.12.2023 08:23

Черговий вантаж надано в рамках акції Solidarität Ukraina, яку започаткували керівники міжнародного фестивалю OPERAFEST TULCHYN Irina Frenkel та Павло Третьяков.

Акція об'єднала громади округу Вайльгайм-Шонгау та міських голів: Werner Grünbauer, Martin Pape, Georg Malterer, Markus Bader, які систематично надають посильну допомогу Тульчинській громаді. Під час візиту у Німеччину міський голова Валерій Весняний розповів колегам про потреби майбутнього відділення реабілітації для наших військових.

Тож в основному допомога спрямована на наповнення відділення реабілітації:

тренажери, засоби гігієни, медичне обладнання, ліжка, матраци, інвалідні візки, ходунки, одяг та взуття, дитячі іграшки, спальні мішки, милиці, бандажі, медичний захисний одяг, лікарські препарати.

Для рятувальників надіслали спецодяг, каски, чоботи, аптечки та інструменти.

Висловлюємо щиру вдячність німецьким громадам за небайдужість та надання такої важливої для нас підтримки!

Особливо дякуємо за організацію волонтерам Мирославі і Феліксу Schimke-Klubuk! Дякуємо за вашу невтомну працю! Дякуємо за вашу турботу!

Також дякуємо водію Олегу Данілкову, який оперативно доставив вантаж.

Слава Україні!

Ehre sei Deutschland!