Дата: 27.12.2023 09:47

Вже традиційно, 25 грудня в Тульчині, в Центрі культури і дозвілля відбулася вистава «Святкова мандрівка» за участю творчих колективів громади.

Виставу підготували учасники зразкового театру «Котигорошко», режисер Любов Маслова.

В програмі взяли участь більше 200 маленьких артистів:

зразковий театр "Котигорошко" (кер..Л.Маслова), зразковий музичний театр"Росинка" (кер. Г..Кобцева), зразковий вокальний ансамбль «Домісолька» (кер.В.Сліденко), вокалісти дитячої музичної школи (кер. Людмила Богачук), танцювальні колективи "Вітерець"( кер.Н.Бегаль), "Імперія танцю"( кер.О.Бегаль),«Елегія» (кер.С.Білик), «Сюрприз» (кер.Н.Соколова).

До новорічно-різдвяних свят дітям учасникам творчих колективів та пільгових категорій (діти загиблих військовослужбовців, діти учасників бойових дій (АТО/ООС, Захисників та Захисниць), мобілізованих військовослужбовців ЗСУ, діти з числа ВПО, діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування) за рахунок бюджету Тульчинської міської ради закуплено солодкі новорічні подарунки.

Також щира подяка Народному депутату України Ларисі Білозір за смаколики для юних артистів та глядачів!