Дата: 19.01.2024 08:42

Запрошуємо жінок, які проживають у Вінницькій області, до навчання у Бізнес-школах, що відбудуться протягом лютого-березня 2024 р. у Трускавці.
 Якщо ви маєте бажання та готові розвиватися як підприємиця, маєте бізнес-ідею або вже робите перші кроки у її реалізації, при цьому потребуєте інформаційної та психологічної підтримки для започаткування та розвитку власної справи, запрошуємо вас взяти участь у 5-ти денній Бізнес-школі, що відбудеться протягом лютого - березня 2024 року у м. Трускавець.
 Під час навчання у Школі ви зможете опанувати як базові знання з ведення бізнесу, так і отримати більш поглиблине навчання - залежно від обраної Школи.
За необхідності ви зможете взяти з собою дитину 8-16 років (лише на школу 18-22 лютого).
 Дати та формати проведення Бізнес-шкіл:
- 13-17 лютого - поглиблена (запрошуємо без дітей тих жінок, хто проходили подібне навчання раніше);
- 18-22 лютого - базова (запрошуємо тих жінок, хто має необхідність взяти дитину);
- 19-23 березня - базова (запрошуємо до участі без дітей);
- 29 березня - 02 квітня - базова (запрошуємо до участі без дітей).
 Після проходження навчання у Бізнес-школі ви зможете також отримати:
- до 2-х годин індивідуальної професійної підтримки
- до 3-х годин індивідуальної психологічної підтримки
- участь у стаді-турах з метою вивчення успішного досвіду ведення бізнесу підприємицями Вінницької області.

По завершенню Бізнес-школи учасниці отримають сертифікати

Важливо! Навчання у Бізнес-школі для учасниць - безкоштовне.
Витрати, пов'язані з проживанням у комфортабельному СПА-готелі, харчуванням, проїздом та навчанням учасниць покриваються за рахунок проекту Громадська організація ВІСЬ м.Вінниця "Посилення економічної спроможності жінок Вінниччини, які постраждали від війни" за фінансової підтримки Фонд Східна Європа. Вартість квитків на проїзд дитини - за рахунок учасниць.
Щоб подати заявку на участь у Бізнес-школі, заповніть та надішліть реєстраційну форму за посиланням
Ми зв'яжемося з вами, щоб повідомити результати конкурсу