Трагічна звістка знову торкнулась нашої Тульчинської громади

Дата: 29.01.2024 10:04

Захищаючи всіх нас від лютого ворога, загинув наш земляк, житель села Кинашів, 45-річний Руслан Ковальов.

Солдат КОВАЛЬОВ Руслан Юрійович служив стрільцем - снайпером 1 механізованого відділення 2 механізованого взводу 4 механізованої роти 2 механізованого батальйону.

Був відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, 25.01.2024 року під час виконання завдань внаслідок мінометного обстрілу села Кліщіївка, Бахмутського району, Донецької області, загинув.

Руслан Юрійович був відважним, самовідданим воїном з невгасимим прагненням до перемоги. Його героїчні подвиги завжди будуть прикладом для нащадків, нагадуючи, що справжні герої не вмирають, вони живуть у серцях нації.

Висловлюємо рідним співчуття від усієї Тульчинської громади.

Вічна пам'ять і низький уклін тобі, Воїне нескореного народу незламної країни...