Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 31.01.2024 10:29

питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тульчинської міської ради, на якому розглянуто 2 питання:

1. Про стан захворюваності на грип та інші гострі респіраторні вірусні захворювання на території Тульчинської міської територіальної громади, в тому числі в закладах загальної середньої освіти;
2. Про затвердження Плану роботи комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тульчинської міської ради на 2024 рік.
За результатами доповідей та з урахуванням обговорень було ухвалено протокольне рішення, зокрема, керівникам закладів загальної середньої освіти: Тульчинських ліцєїв № 2, № 3, Кирнасівського, Суворовського, Тиманівського ліцеїв, з 30 січня 2024 року по 09 лютого 2024 року, включно, здійснювати організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання згідно із затвердженим розкладом навчальних занять, а також упродовж цього періоду призупинити проведення масових заходів для дітей.